Blog

Rosnąca konkurencja w „Panna Scarlet i komisarz” sezon 3.

Rosnąca konkurencja w nowych odcinkach serialu „Panna Scarlet i komisarz”. Konkurencyjna agencja to nie jedyne zagrożenie. Panna Scarlet zyska także rywalkę… o serce Williama! Czy Panna Scarlet i komisarz będą razem? Oglądaj premierowe odcinki, tylko na Epic Drama, by dowiedzieć się, co dalej z Twoimi ulubionymi bohaterami!

Rosnąca konkurencja to motyw przewodni „Panna Scarlet i komisarz” sezon 3. Znikający magik, podejrzana znajoma z dawnych lat, pogoń za poszukiwanym przestępcą aż do Paryża, korupcja policji, zmieniająca życie gratka finansowa, wreszcie – wybuchowy finał serii trzeciej. Agencja detektywistyczna prowadzona przez Elizę mierzy się z wieloma wyzwaniami.

Jak kończy się historia „Panny Scarlet i komisarza”?

Nagły przypływ sporej gotówki może sprawić, że Panna Scarlet może być jeszcze bardziej niezależna, a rosnąca konkurencja przestanie jej zagrażać. Pojawi się biznesowa propozycja, obok której główna bohaterka nie może przejść obojętnie. Ale pozostaje jeszcze jeden arcyważny dylemat. Czy Eliza potrafi odnaleźć balans pomiędzy rozwijaniem kariery a niezaprzeczalnym uczuciem do Williama? Inspektor policji i pani detektyw, tak jak w drugim sezonie, bawią się w kotka i myszkę. Wydaje się, że wszyscy w „Panna Scarlet i komisarz”, łącznie z samymi zainteresowanymi, wiedzą, że Eliza i The Duke są na siebie skazani. Co ich więc powstrzymuje?

W nowych odcinkach „Panna Scarlet i komisarz” to pytanie należy zadać w formie „kto?”. Już w drugim odcinku pojawia się Arabella. Piękna kobieta jest znajomą Elizy z czasów szkolnych. Obie panie nie przepadają za sobą. Jednak Arabella pokazuje, że miłość można połączyć z prowadzeniem biznesu, nawet w czasach wiktoriańskich. Gdy ona i Duke zaczną się spotykać, zrobi się naprawdę niezręcznie… Czy Panna Scarlet i komisarz będą razem? Czy nie jest za późno?

„Panna Scarlet i komisarz” Netflix? Nie, tylko w Epic Drama!

Wygląda na to, że rosnąca konkurencja to także rosnąca oglądalność, bo producenci „Panna Scarlet i komisarz” już potwierdzili zamówienie na czwarty sezon. Tajemnica romansu tytułowych bohaterów, jak również mnóstwo zagadkowych zbrodni do rozwiązania – każdy odcinek sprawi, że dzień premiery stanie się Waszym ulubionym. Gdzie obejrzeć „Pannę Scarlet i komisarza”? Wyłącznie na antenie Epic Drama!


Autorka tekstu: Paulina Grabska

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Panna Scarlet i komisarz sezon 3

Znikający magik, korupcja w policji, przypływ gotówki, który może odmienić życie — i wybuchowy finał serii. Eliza stawia czoła kolejnym zaskakującym wyzwaniom, mozolnie budując swoją agencję detektywistyczną i zmagając się nie tylko z trudnymi sprawami, ale też z konkurencją. Jak zawsze także najtrudniejszą zagadką pozostaje komisarz William Wellington… Policjantowi wpada w oko piękna kobieta — znajoma z dzieciństwa; czy to oznacza koniec współpracy z panną Scarlet?

Powiązane programy