Blog

Zły policjant, dobry detektyw? „Inspektor George Gently” z 7. sezonem

Zły czy dobry policjant? Dobry czy zły detektyw? W serialu „Inspektor George Gently” nie ma jednoznacznych odpowiedzi. Gdzie obejrzeć nowe odcinki? Tylko w Epic Drama!

Na siódmy sezon serialu „Inspektor George Gently” składają się 4 odcinki. Każdy z nich jest jak film pełnometrażowy. Epizody trwają półtorej godziny i prezentują złożone, wciągające historie. Mamy rok 1969. Inspektor Gently i policjant Bacchus muszą stawić czoło kolejnym wyzwaniom zawodowym, jak i prywatnym. Ich wrażliwość, lojalność, skuteczność będą ponownie wystawione na ciężkie próby.

Serial „Inspektor George Gently” jak zawsze świetnie oddaje ducha czasów, o których opowiada. Akcja rozgrywa się u schyłku lat 60. Policjant i detektyw są świadkami oraz uczestnikami licznych zmian społecznych, obyczajowych czy historycznych. Pierwsze lądowanie na Księżycu czy policyjne radiowozy wyposażone w radia – oto rewolucje, które wymagają zupełnie nowego podejścia do pracy. Który policjant jest najlepiej na to przygotowany?

Gdzie mogę obejrzeć nowe odcinki „Inspektor George Gently”?

W pierwszym odcinku inspektor Gently bada sprawę morderstw kobiet. Przy okazji odkrywa nieprawidłowości wewnątrz policji. Drugi epizod to historia, która pozornie wygląda na samobójstwo. Jednak nic nie jest tym, czym się na początku wydaje. Kolejna zbrodnia przedstawiona w serialu „Inspektor George Gently” to mężczyzna, który rzekomo rzucił się z mostu. Albo ktoś mu pomógł, jak podejrzewa policjant… Kto chciałby jednak zamordować człowieka, którego rzekomo wszyscy uwielbiali? Finał siódmej serii to inspektor Gently, który infiltruje środowisko skinheadów. Detektyw będzie musiał odpowiedzieć na bardzo trudne pytania.

Do uwielbianego przez widzów duetu dołącza policjantka Rachel. Znacznie ubarwia to dynamikę pomiędzy głównymi bohaterami. Policjantka nie daje wejść sobie na głowę. Bacchus próbuje nieustannie stawiać ją do pionu i pokazywać, gdzie jest miejsce kobiet w komisariacie. Detektyw ma bardzo dużo do nadrobienia w dziedzinie przemian obyczajowych, które dzieją się dookoła… Tymczasem Gently dostrzega w Rachel olbrzymi potencjał, a ich współpraca zapowiada się na bardzo skuteczną.

„Inspektor George Gently”: film pełnometrażowy x4

„Inspektor George Gently” to światowa klasa w dziedzinie aktorstwa, scenariusza, scenografii i reżyserii. Film pełnometrażowy razy cztery w formie telewizyjnej uczty. Nowe odcinki doceni każdy wielbiciel seriali na najwyższym poziomie. Nie szukaj innych propozycji i włącz serial „Inspektor George Gently” 7. sezon. Tylko w Epic Drama!


Autorka tekstu: Paulina Grabska

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Inspektor George Gently sezon 7

Rok 1969: Gently i Bacchus powracają w siódmej serii, na którą składają się cztery nowe, pełnometrażowe filmy. Zobaczymy historie, które doskonale ukazują wyjątkowe czasy, w których się rozgrywają: człowiek ląduje na Księżycu, na samochodowych lusterkach wiszą pluszowe kostki do gry, na Morzu Północnym powstają platformy wiertnicze, a w policyjnych samochodach na dobre pojawia się radio. Świat zmienia się w coraz szybszym tempie. Gently i Bacchus nadal tworzą doskonały zespół. Dołącza do nich zadziorna posterunkowa Rachel Coles, która docenia metody Gently’ego i nie daje się ustawiać Bacchusowi, mającemu dość stereotypowe, męskie podejście do roli kobiet w policji. Rachel chce rozwijać karierę i awansować — Bacchus ma poczucie, że powinien awansować już dawno…

Powiązane programy