Blog

„NCIS” po raz 15.! Telewizyjna jednostka specjalna

Telewizyjna jednostka specjalna do spraw najwyższej jakości serialu kryminalnego powraca! „NCIS” w 15. sezonie na antenie Epic Drama to fascynująca opowieść o przetrwaniu i determinacji oraz skomplikowane zagadki kryminalne. Bez względu na to, czy jesteś stałym widzem, a może nowym fanem „NCIS”, gwarantujemy serial thriller, skomplikowane śledztwa i głębokie ludzkie historie!

Kiedy ostatnio widzieliśmy bohaterówNCIS” na ekranie Epic Drama, Gibbs i McGee zostali pojmani w Paragwaju. Od razu możemy zobaczyć, jak pozostali agenci specjalni prowadzą tajne dochodzenie, aby odnaleźć swoich kolegów. Ta misja jest pełna napięcia i nieoczywistych zwrotów akcji. Te dwa aspekty są zresztą znakiem rozpoznawczym „NCIS” od samego początku serialu, który znajduje się w czołówce najlepszych kryminalistycznych produkcji telewizyjnych wszech czasów.

Jednostka specjalna „NCIS” w stanie anomalii

Gibbs i McGee, uwięzieni i torturowani, wykazują się niezwykłą odpornością oraz determinacją. Agenci specjalni znaleźli się w bardzo trudnym położeniu, co jeszcze bardziej zacieśnia między nimi więzi. Bishop przejmuje dowodzenie w „NCIS” i dzięki temu widzimy, jak cała jednostka specjalna radzi sobie w stanie anomalii.

Emocjonujące kryminalistyczne zagadki oraz wątki osobiste nadające głębi postaciom to największe atuty „NCIS”. Relacje między bohaterami zmieniają się z sezonu na sezon. Kolejne odcinki ukazują, w jaki sposób dochodzenie, przestępczość i postępowanie karne wpływają na sposób, w jaki agenci specjalni podchodzą do swojej pracy.

Czy wszyscy moi ulubieni bohaterowie zostaną w „NCIS”?

Doświadczenie Gibbsa, McGee i dobrze znanej ekipy w 15. sezonie „NCIS” uzupełnią nowi bohaterowie. Maria Bello dołączy do stałej obsady jako agentka specjalna Jackie Sloane. Widzowie serialu kryminalnego jak zawsze muszą zadać sobie pytanie: czy wszyscy moi ukochani bohaterowie zostaną w „NCIS” do samego końca sezonu?

Aby się o tym przekonać, najlepiej obejrzeć wszystkie odcinki 15. sezonu „NCIS”. Kolejna mocna dawka kryminału, nowe dochodzenia i postępowania karne, walka z przestępczością i jednostka specjalna w zaskakujących intrygach – nie przegapcie tej ekscytującej przygody w świecie kryminalistyki i tajnych operacji. Tylko na antenie Epic Drama!

 

Autorka tekstu: Paulina Grabska

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Agenci NCIS sezon 15

Agent specjalny NCIS Leroy Jethro Gibbs i jego zespół prowadzą śledztwa w sprawach związanych z marynarką wojenną lub korpusem Marines: od morderstw i szpiegostwa po kradzieże okrętów podwodnych…

Powiązane programy