Blog

„Agenci NCIS” sezon 14. - ekscytująca kryminalistyka

Macie ochotę na coś więcej niż kryminał? „Agenci NCIS” szturmują z odsieczą! Na antenę Epic Drama trafił 14. sezon serialu-thrillera, w którym amerykańska policja oraz agenci specjalni ponownie podejmują wyzwania, dochodzenie i walkę o egzekwowanie prawa. To najlepszy serial kryminalny na ekscytujący wieczór!

Leroy Jethro Gibbs, agent specjalny NCIS, sprawia, że kryminalistyka przestaje mieć dla widzów tajemnice. Jednostka specjalna pod jego dowództwem prowadzi dochodzenia w sprawach związanych z marynarką wojenną i korpusem Marines. To nie tylko zwykłe morderstwa czy kradzieże – to kryminalistyczne zagadki na najwyższym poziomie. „Agenci NCIS” działają niczym najskuteczniejsza agencja detektywistyczna. Każdy członek zespołu ma umiejętności, jakich nie powstydziłby się najlepszy detektyw.

Gibbs i jego jednostka specjalna z nowymi agentami

W tym sezonie serial detektywistyczny i postępowanie karne nabierają nowego wymiaru. Po odejściu uwielbianego Tony’ego DiNozzo, Gibbs i jego zespół (a także widzowie serialu „Agenci NCIS”) muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Obserwowanie, jak Gibbs wybiera nowych agentów, którzy muszą wpasować się w zespół, ale i dorównać legendarnym poprzednikom, to jedna z największych zalet 14. sezonu.

Agenci NCIS” w tym sezonie stają przed skomplikowanymi zadaniami, które wymagają nie tylko detektywistycznego sprytu, ale i zrozumienia kryminalistycznych niuansów. Każdy odcinek to serial thriller, który trzyma w napięciu do samego końca.

Agenci specjalni uczą się pracy w zespole

W premierowych odcinkach „Agenci NCIS” wspólnie odkryjemy nowe oblicza zespołu zwalczającego przestępczość. Agent Nick Torres (Wilmer Valderrama) to człowiek o imponujących umiejętnościach bojowych, który po latach pracy pod przykrywką musi nauczyć się pracy w zespole. Poznajemy także agentkę Alex Quinn (Jennifer Esposito), która swoim podejściem i doświadczeniem wnosi nową jakość do grupy.

Agenci NCIS” to coś więcej niż serial kryminalny. To emocjonująca podróż przez zawiłe, skomplikowane dochodzenia. Każdy przypadek jest inny, a sprawiedliwość wymaga nie tylko dowodów, ale i odwagi oraz ludzkiego poświęcenia. Zapraszamy na kryminalistyczną ucztę – 14. sezon serialu „Agenci NCIS” – tylko na antenie Epic Drama!

 

Autorka tekstu: Paulina Grabska

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Agenci NCIS, sezon 14

Agent specjalny NCIS Leroy Jethro Gibbs i jego zespół prowadzą śledztwa w sprawach związanych z marynarką wojenną lub korpusem Marines: od morderstw i szpiegostwa po kradzieże okrętów podwodnych…

Powiązane programy