Blog

„Sprawy Frankie Drake Sezon 4”: w lesie dziś nie zaśnie nikt

Co dziś obejrzeć? Gdy dobry kryminał na Netflix jest nie do znalezienia, z pomocą przychodzi serial detektywistyczny „Sprawy Frankie Drake”. Czwarty sezon perypetii pani detektyw, granej przez Lauren Lee Smith, rozpoczynamy od wizyty w lesie.

Serial detektywistyczny „Sprawy Frankie Drake” (tytuł oryginalny: „Frankie Drake Mysteries”) w czwartym sezonie rozpoczyna się od zawodów w lesie. Uczestnicy otrzymują mapę oraz listę fantów do odnalezienia. Nagrodą jest pokaźna suma pieniędzy: 10 tysięcy dolarów. Wśród uczestników konkursu znajduje się nasza ulubiona czwórka: Frankie Drake (Lauren Lee Smith), Trudy Clarke (Chantel Riley), Mary Shaw (Rebecca Liddlard) oraz Flo Chakowitz (Sharron Matthews).

„Sprawy Frankie Drake”: wyścig z czasem i nowe wyzwania

Tytułowy pościg za nagrodami zostaje przerwany po makabrycznym odkryciu. W lesie zostaje zamordowany jeden z uczestników konkursu. Ofiara miała na pieńku z innymi zawodnikami. Jednak czy to wystarczający powód, by popełnić morderstwo? Zabójca daje Frankie Drake sygnały, że jest kimś naprawdę niebezpiecznym. Dlatego by działać szybciej, czwórka bohaterek rozdziela się. Dzięki temu Trudy i Flo mają okazję stawić czoło niecodziennemu zadaniu. W lesie pojawia się także mama głównej bohaterki. U jej boku – przystojny i tajemniczy mężczyzna. Również Frankie Drake może pochwalić się nowym ukochanym. Co ciekawe, koleżanki nie do końca wierzą w jego istnienie.

W kolejnych odcinkach czwartego sezonu serialu „Sprawy Frankie Drake” spotkamy dziedzica tronu, Kardashianki lat 20., kobiety uprawiające szermierkę i wielu innych ciekawych bohaterów.

„Sprawy Frankie Drake”: gdyby Agata Christie miała wymyślić koleżankę dla Indiany Jonesa

„Frankie Drake Mysteries” jak zawsze dostarcza wielu emocji i pozwala przeżyć fascynującą przygodę. Gdyby Agata Christie miała wymyślić koleżankę dla Indiany Jonesa, powstałaby właśnie Frankie Drake. Lauren Lee Smith jako pani detektyw urzeka humorem, pewnością siebie oraz zadziornością. Po raz kolejny możemy podziwiać potęgę umysłu tej bohaterki oraz zachwycające umiejętności w walce wręcz.

Natomiast gdy na ekranie pojawiają się Trudy, Mary i Flo, możemy poczuć się, jakbyśmy po wielu tygodniach spotkały dobre koleżanki. Jak cudownie móc znowu obserwować całą czwórek w akcji!

„Sprawy Frankie Drake”: intrygujące tajemnice kryminalne

Serial kryminalny „Sprawy Frankie Drake” to nie tylko intrygujące i zaskakujące tajemnice kryminalne. To także duża doza lekkości i humoru. Jak najlepsze seriale, pozwala na odprężenie, ale zarazem daje poczucie dobrze spędzonego czasu. I przypomina, że prywatny detektyw nie musi być ponurym mężczyzną.

Nie zastanawiaj się więc dłużej, gdzie oglądać filmy za darmo. Epic Drama daje gotową odpowiedź na pytanie, co obejrzeć dziś wieczorem. „Sprawy Frankie Drake” nie tylko zapewnią wieczór pełen emocji. Mogą także zainspirować romantyczne gesty. Ale jak to? Włącz telewizor i przekonaj się!

 

Autorka tekstu: Paulina Grabska

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Sprawy Frankie Drake Sezon 4

Czwarta seria rozpoczyna się od niezwykłych, leśnych podchodów, w których biorą udział nasze bohaterki: detektywi i najlepsze przyjaciółki, Mary Shaw i Flo Chakowitz. Szybko okazuje się, że to śmiertelnie niebezpieczna zabawa… Od dzikich lasów po świat wyższych sfer, od podziemnego kabaretu po fabrykę słodyczy, Frankie i Trudy badają sprawy morderstw, porwań, napadów i otruć. Wykorzystując swoją pozycję funkcjonariuszki policji obyczajowej, Mary może szperać w policyjnych aktach i podsłuchiwać dyskusje policjantów, podczas gdy Flo bada raporty z autopsji, prowadzi naukowe eksperymenty i wykorzystuje swoje nowo nabyte umiejętności medyczne. W tej serii Frankie ma nowego adoratora — Europejczyka, kierowcę wyścigowego; Trudy marzy o własnym domu, Mary zakochuje się w niewłaściwym facecie, Flo zakłada rodzinę — ale jak zawsze nie brakuje też niebezpieczeństw, emocji, intryg i wiernej przyjaźni.

Powiązane programy