Blog

„Agenci NCIS” i „Hawaii 5.0”: kultowe seriale w Epic Drama

„Agenci NCIS” oraz „Hawaii 5.0” to dwie rewelacyjne pozycje w ramówce Epic Drama. Zarówno, jeśli nigdy nie oglądałeś tych seriali, jak i jesteś fanem od samego początku, możliwość powrotu do obu tytułów to wspaniały prezent. Zwłaszcza dla widzów, którzy uwielbiają podziwiać, jak detektyw, kontrwywiad czy kryminalistyk rozwiązują sprawy kryminalne.

O czym opowiadają „Agenci NCIS” i „Hawaii 5.0”?

Główny bohater serialu „Agenci NCIS” to agent specjalny Leroy Jethro Gibbs. Wcześniej jego miejsce pracy stanowiła marynarka wojenna. Były sierżant artylerii ma zdolności, których pozazdrościłby mu niejeden prywatny detektyw. Szpiegostwo, informatyka śledcza, kontrwywiad – te wszystkie elementy jego zespół musi mieć w małym palcu. A trzeba przyznać, że znajdują się w nim nietuzinkowe osobowości. Gibbs to człowiek niewielu słów. Wystarczy jedno jego spojrzenie i wówczas nie potrzeba dodatkowych wyjaśnień. Pracują z nim agenci, których w swoich szeregach chciałaby mieć każda szanująca się agencja detektywistyczna. Timothy McGee, Anthony „Tony” DiNozzo, Ziba David. Pomagają im historyk Donald „Ducky” Mallard, jego podopieczny Jimmy Palmer oraz technik kryminalistyki Abigail „Abby” Sciuto. Na wszystkim czuwa dyrektor NCIS, Leon Vance, inteligentny i świetnie wyszkolony agent. Zawsze gotowy, by wstrząsnąć status quo. Morderstwo, szpiegostwo, terroryzm, marynarka wojenna borykająca się z ukradzionym sprzętem – takie sprawy badają tytułowi „Agenci NCIS”.

„Hawaii 5.0” to serial, który cieszy się dużą sympatią widzów „Agenci NCIS” (i odwrotnie). „Hawaii Five-0”, bo tak brzmi tytuł oryginalny, to reboot serialu emitowanego w latach 1968-80. wielu fanów uważa jednak, że nowa wersja jest lepsza od oryginału. Detektyw Steve McGarrett ma w karierze ten sam etap, co Gibbs – marynarka wojenna. Utytułowany żołnierz zostaje policjantem. Przeprowadza się na Hawaje. Przestępcy panoszą się w Honolulu i pozostałych częściach 50. stanu. Oddział specjalny otrzymuje od gubernatora szereg uprawnień. Cel jest jeden: złapać kryminalistów. Sprawa kryminalna oraz zbrodnia po działaniach McGarretta przestaną niepokoić Hawaje? O tym warto przekonać się, włączając kolejne odcinki. 

„Agenci NCIS” i „Hawaii 5.0” to dwa seriale naładowane akcją, od których trudno się oderwać. Dzięki premierom na Epic Drama, widzowie będą mogli przekonać się, dlaczego obie produkcje doczekały się tak wielu sezonów. „Agenci NCIS” to jeden z najdłużej emitowanych seriali w historii amerykańskiej telewizji. Agencja detektywistyczna, detektyw, odwieczna biurokracja, oddział specjalny i psychologia kryminalna – jeżeli fascynują Cię właśnie te aspekty, każde spotkanie z „Agenci NCIS” oraz „Hawaii 5.0” zakończysz z wypiekami na twarzy. 

Pokochasz szybciej niż pada pierwsze „Aloha” na ekranie

Oba seriale zachwycają historiami, świetnym bilansem sensacyjnych wydarzeń i humorystycznych momentów, a także bohaterami, z którymi bardzo łatwo można się zżyć. W serial „Agenci NCIS” zdążysz wkręcić się szybciej niż wymówisz „NCIS”. „Hawaii 5.0” uzależnią cię prędzej niż usłyszysz pierwsze „Aloha” na ekranie. Innymi słowy: Epic Drama po raz kolejny rozwiązuje dylemat, jaki serial obejrzeć. 

Nie zastanawiaj się dłużej, co teraz oglądać przez platformy streamingowe. Wystarczy, że włączysz telewizor. „Agenci NCIS” i „Hawaii 5.0” na Epic Drama umilą Twój każdy długi, zimny wieczór.

 

Autorka tekstu: Paulina Grabska

Zwiastun

Program

Żadnych programówGdzie nas oglądać

Streszczenie

Hawaii 5.0 i Agenci NCIS

Hawaii 5.0
Detektyw Steve McGarrett wraca na Hawaje, gdzie ma stworzyć nowy oddział policji: własne zasady, zero biurokracji i uprawnienia umożliwiające polowanie na najgroźniejszych przestępców.

Agenci NCIS
Agent specjalny NCIS Leroy Jethro Gibbs i jego zespół prowadzą śledztwa w sprawach związanych z marynarką wojenną lub korpusem Marines: od morderstw i szpiegostwa po kradzieże okrętów podwodnych…

Powiązane programy