Najlepsze seriale kryminalne w weekendy na Epic Drama

Najlepsze seriale kryminalne w weekendy na Epic Drama

Wpisujesz w wyszukiwarkę Serial kryminalny Netflix lub Serial kryminalny HBO i nie możesz wybrać niczego dla siebie? Epic Drama przychodzi z pomocą! Najlepsze seriale kryminalne do obejrzenia w całości w każdy weekend marca!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Jednak pogoda wciąż nie rozpieszcza i nie zachęca do dłuższych spacerów. Wiosenne przesilenie daje o sobie znać, więc to idealny moment na relaks przed telewizorem i przypomnienie ulubionych programów. Najlepsze seriale kryminalne na antenie Epic Drama sprawią, że oczekiwanie na wyższe temperatury i dłuższe dni będzie zdecydowanie przyjemniejsze. Poza tym nic tak nie odpręża po wyczerpującym tygodniu pracy jak najlepsze seriale kryminalne.

„Detektyw Murdoch”, „Panna Marple” oraz „Panna Scarlet i komisarz”

W marcowe weekendy na antenę Epic Drama powróci uwielbiana przez widzów „Panna Marple”. Agata Christie stworzyła postać, którą wielu z nas chciałoby mieć w rodzinie jako babcię lub ciocię. Nie zabraknie losów jej poprzedniczki, panny Scarlet, w serialu „Panna Scarlet i komisarz”. Perypetie Elizy, która zakłada pierwszą kobiecą agencję detektywistyczną, nie bez powodu oczarowały widzów na całym świecie. Najlepsze seriale kryminalne to także wycieczka za ocean, a konkretnie do Kanady. Tam do wspólnego tropienia zbrodni zaprasza sam William Murdoch, czyli tytułowy bohater serialu „Detektyw Murdoch”.

Wartka akcja i ukojenie na angielskiej wsi

Wielbiciele wartkiej akcji będą zachwyceni emisją całego 11. sezonu serialu „NCIS”. Program kryminalny od lat jest w czołówce najwyżej ocenianych produkcji tego typu. Z kolei wszyscy, którzy potrzebują ukojenia, będą mogli śledzić perypetie parafii „Grantchester” lub pracowników gabinetu weterynaryjnego w przeuroczej produkcji „Wszystkie stworzenia duże i małe”.

Marcowe weekendy w Epic Drama to najlepsze seriale kryminalne i największe gwiazdy w zasięgu ręki. Nie pozostaje nic innego jak włączyć telewizor, odprężyć się i odliczać do wiosny!


Autorka tekstu: Paulina Grabska