Lato z kryminałem w Epic Drama: tajemnice, intryga i napięcie

Lato z kryminałem w Epic Drama: tajemnice, intryga i napięcie

Lato z kryminałem na antenie Epic Drama to najlepsze seriale kryminalne i filmy pełnometrażowe. Tajemnice, intryga i napięcie sprawią, że Wasze szare komórki nie osłabną mimo wysokich temperatur!

Przez cały lipiec i sierpień w Epic Drama czekają na Was tajemnice, intryga i napięcie sięgające zenitu. W ramach cyklu Lato z kryminałem będziemy mogli obejrzeć między innymi seriale „Inspektor George Gently” oraz „Endeavour”. Zarówno inspektor George Gently, jak i Endeavour Morse, przenoszą nas do Wielkiej Brytanii lat 60. i 70. Policjanci pełni empatii rozwiązują tajemnice, jakie kryją mieszkańcy brytyjskich miast i miasteczek. Żadna intryga nie umknie ich uwadze.

Lato z kryminałem: tajemnice różnych zakątków Europy

Lato z kryminałem w Epic Drama to także najlepsze produkcje historyczne przenoszące do różnych zakątków Europy. W programie między innymi epicki, zrealizowany z hollywoodzkim rozmachem „Babilon Berlin”. To najdroższa produkcja telewizyjna wszech czasów w niemieckiej telewizji, jak również najbardziej popularna na świecie. „Babilon Berlin” po prostu wypada znać.

„Wiedeńska krew” przenosi nas do Wiednia z czasów, kiedy ulicami miasta przechadzał się Zygmunt Freud. „Fotograf śmierci” to wciągająca intryga i napięcie do ostatnich minut każdego odcinka. „Paryż 1900: Policja” pokazuje tajemnice miasta miłości oraz jego mroczne, brudne oblicze.

Charyzmatyczni detektywi w cyklu Lato z kryminałem

Wielbiciele charyzmatycznych detektywek i detektywów również znajdą coś dla siebie w lipcowych oraz sierpniowych seansach z cyklu Lato z kryminałem. W ramówce Epic Drama zagoszczą uwielbiane przez widzów produkcje „Detektyw Murdoch”, „Panna Marple” oraz „Zagadki kryminalne nowej panny Fisher”. Wisienką na torcie będą „Panna Fisher i Krypta Łez” oraz „I nie było już nikogo”.

Kto powiedział, że wakacje to sezon ogórkowy? Nie w Epic Drama! Lato z kryminałem to gotowe rozwiązanie na odwieczny dylemat, co oglądać w telewizji w tym tygodniu. Lipiec i sierpień oraz dobry serial do obejrzenia – czego chcieć więcej!


Autorka tekstu: Paulina Grabska