Seriale kryminalne mają swojego króla: „NCIS”

Seriale kryminalne mają swojego króla: „NCIS”

Seriale kryminalne mają swojego króla i jest nim niekwestionowanie „NCIS”. W Epic Drama we wrześniu premiera 12. sezonu. Co więcej, od razu po nim dostaniemy 13. sezon! Najlepszy dramat kryminalny i najlepsi agenci specjalni w telewizji. Egzekwowanie prawa jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące.

W 11. sezonie „NCIS” mieliśmy m.in. zapowiedź spin-offu w Nowym Orleanie. Pożegnaliśmy także ważnych bohaterów. Teraz przyszedł czas na kolejne rozliczenia i egzekwowanie prawa.

Dynamiczne śledztwo kryminalne

W 12. sezonie „NCIS” agenci specjalni muszą zmierzyć się z wrogiem prosto z Rosji. Twórcy zadbali o to, by intryga i śledztwo kryminalne nie rozgrywały się w sposób typowy dla procedurala. Dramat kryminalny przebiega bardzo dynamicznie, a Gibbs, McGee i inni agenci specjalni muszą wyciągać wszystkie asy z rękawa.

Kolejna, 13. seria „NCIS”, to nie tylko kryminalistyka, ale także bardzo dużo dramatów na tle rodzinnym. Seriale kryminalne, w których zagrożone jest życie głównych bohaterów, zawsze przynoszą najwięcej emocji. Egzekwowanie prawa w takich okolicznościach jest arcytrudne, nawet gdy agenci specjalni mają do dyspozycji najbardziej tęgie umysły, najnowocześniejsze technologie oraz zaplecze wojskowe. Wszystko dlatego, że do gry wchodzą silne emocje, bardzo podbijając stawkę.

„NCIS”: szykujcie chusteczki

To także wyjątkowy sezon „NCIS” dla wszystkich fanów agenta DiNozzo. Bez zdradzania zbyt wielu szczegółów, ale przygotujcie chusteczki na finał. Widzowie, którzy oglądają seriale kryminalne na okrągło, zaliczyli ten wątek do jednych z najbardziej udanych w produkcji od lat!

Każde śledztwo kryminalne w „NCIS” angażuje na 200%. Dramat kryminalny gości na antenie od dwóch dekad, więc Gibbs i ekipa są dla nas jak starzy znajomi. Seriale kryminalne powstają co chwilę, ale rzadko który wywołuje takie emocje i zostaje tak długo w ramówkach telewizyjnych jak „NCIS”.

Nadszedł koniec wakacji, więc potrzebujemy czegoś, co osłodzi tęsknotę za długimi wieczorami i urlopami. Epic Drama przychodzi z pomocą, prezentując na antenie nowe odcinki „NCIS”. Najlepsze seriale kryminalne tylko pod tym adresem!


Autorka tekstu: Paulina Grabska