Lato z kryminałem w Epic Drama trwa w najlepsze

Lato z kryminałem w Epic Drama trwa w najlepsze

Sekrety, intryga i niepewność… Lato z kryminałem trwa w najlepsze w Epic Drama. Dzięki najlepszym serialom takim jak „Endeavour”, „Detektyw Murdoch” czy „Babilon Berlin”, jeszcze przez cały sierpień będziemy mogli spędzić każdy dzień sierpnia z trzymającym w napięciu serialem kryminalnym.

Sekrety dobrego spakowania walizki. Niepewność co do pogody. Intryga, jak uniknąć wielogodzinnego zwiedzania muzeum i udać się prosto na plażę… Wyjazdy wakacyjne często dostarczają wielu stresów. Są na szczęście takie formy rozrywki oraz spędzania wolnego czasu, które zawsze gwarantują satysfakcję. Mam na myśli oczywiście Lato z kryminałem w Epic Drama. W każdy dzień sierpnia możemy bez wychodzenia z domu przeżyć wakacyjną przygodę, którą będziemy wspominać bardzo długo.

Programy kryminalne na angielskiej wsi jako antidotum na upały

I nie było już nikogo”, „Endeavour”, „Inspektor George Gently”, „Grantchester” czy „Panna Marple” to tylko niektóre z tytułów, które znalazły się w programie cyklu Lato z kryminałem. Co łączy te produkcje? Wszystkie rozgrywają się w Wielkiej Brytanii. Podziwianie na ekranie dość umiarkowanego klimatu Wysp Brytyjskich to jeden z najlepszych sposobów na walkę z upałami. Jedyne, co podniesie temperaturę, to wyścig z czasem, by znaleźć mordercę!

Jeśli jednak jesteście w nastroju na bardziej egzotyczne cele podróży, z pomocą przyjdzie panna Fisher. „Panna Fisher i Krypta Łez” to najlepsze, co mogą zaoferować Wam programy kryminalne w wakacje. Pojawiają się niepewność, intryga oraz podkręcona temperatura… czy to nie za sprawą ekranowej chemii między panną Fisher a komisarzem Robinsonem?

Lato z kryminałem, sekrety i intryga w europejskich stolicach

Wielbiciele europejskich stolic również znajdą coś dla siebie w sierpniu w Epic Drama. W ramach cyklu zobaczymy rewelacyjne seriale kryminalne „Babilon Berlin”, „Wiedeńska krew” czy „Paryż 1900: Policja”.

Półmetek wakacji często skłania do podsumowań, a więc podsumuję i ja: Lato z kryminałem w Epic Drama w sierpniu to najjaśniejszy punkt tego lata w telewizji. Co obejrzeć w tym tygodniu? To przestaje być problemem, gdy codziennie możesz wybrać spośród kilkudziesięciu ekscytujących pozycji z cyklu Lato z kryminałem, które oferuje Epic Drama. Nic tylko oglądać!


Autorka tekstu: Paulina Grabska