„Detektyw Murdoch” po raz 14.: skomplikowane relacje rodzinne

„Detektyw Murdoch” po raz 14.: skomplikowane relacje rodzinne

„Detektyw Murdoch” wita się z nami po raz 14! W uwielbianym przez widzów na całym świecie kanadyjskim serialu po raz kolejny możemy spodziewać się wielu niesamowitych wydarzeń i wielkich wzruszeń. Prywatny detektyw na własnej skórze przekonuje się, jak skomplikowane mogą być relacje rodzinne.

Prywatny detektyw William Murdoch, jego błyskotliwa żona Julia Ogden i pozostali bohaterowie serialu „Detektyw Murdoch” w tym sezonie spotykają wiele niesamowitych osobistości. Charlie Chaplin, Buster Keaton, Stan Laurel i słynny kanadyjski komik Ali Hassan uświetniają swoją obecnością 14. sezon.

Ponadto detektyw Murdoch, Ogden, Brackenreid i Crabtree trafiają do przerażającego pokoju zagadek, z którego jedyną formą ucieczki wydaje się brutalna, bolesna śmierć. Inne sprawy, którym muszą stawić czoła najsłynniejszy prywatny detektyw z Toronto, inspektor i posterunkowy to m.in. porażenie prądem uczestnika naukowego eksperymentu, domniemane samobójstwo Angielki o wątpliwej reputacji czy brutalne morderstwo w hotelu, w którym Murdoch i Ogden mieli spędzić romantyczne chwile…

„Detektyw Murdoch”: relacje rodzinne i wielkie próby

Jednym z głównych motywów tej serii są – poza zagadkami kryminalnymi oczywiście – relacje rodzinne. Nie zabraknie wielu emocji i wzruszeń. Detektyw Murdoch ponownie może liczyć na wsparcie swojej niezastąpionej Julii. Nawet wtedy, kiedy pojawia się zaskakująco bliski członek rodziny… Małżeństwo Brackenreida i Margareta po raz kolejny przechodzi próbę. Związek Crabtree i Efie Newsome także przechodzi trudne chwile, a wszystko za sprawą potencjalnie niebezpiecznej osoby.

Relacje rodzinne w serialu „Detektyw Murdoch” to także nowe wyzwania dla Higginsa, teraz gdy Ruth jest w ciąży. Sekretny romans Wattsa może przynieść niepożądane konsekwencje. Natomiast relacja Violet Hart z bogatym playboyem Arthurem Carmichaelem wywołuje skandal obyczajowy. Powodem jest niestety kolor skóry ambitnej pani koroner.

Prywatny detektyw z serialu jak członek rodziny

Nauka i wynalazki tradycyjnie pełnią w serialu „Detektyw Murdoch” kluczową rolę. Policjanci chętnie korzystają z nowinek technologicznych, by rozwiązywać problemy. Niejedno dochodzenie udaje się doprowadzić do końca dzięki poleganiu na naukowych dowodach. Jednak w 14. sezonie małżeństwo czy problemy osobiste okazują się niekiedy o wiele bardziej zawiłe niż zagadki kryminalne. Trudno nie kibicować wszystkim głównym bohaterom produkcji „Detektyw Murdoch”. Postaci są z nami tak długo, że można było się z nimi mocno zżyć. Są jak członek rodziny!

W takiej sytuacji dylemat, co obejrzeć dziś wieczorem, przestaje być problemem. Na antenie Epic Drama najnowsze odcinki serialu „Detektyw Murdoch”. Zapraszamy do kontynuowania przygody z tą niesamowitą produkcją!

 

Autorka: Paulina Grabska