Świąteczne odcinki serialu „Detektyw Murdoch”

Świąteczne odcinki serialu „Detektyw Murdoch”

Świąteczne odcinki serialu „Detektyw Murdoch” umilą przygotowania do najpiękniejszego czasu w roku. William Murdoch i jego świta, nawet jeśli po drodze spotka ich krwawa wigilia, zrobią wszystko, by Święta były wesołe, radosne i spokojne.

Za oknem cieszy śnieg, w naszych domach zaczynają pojawiać się choinki, prezenty, pierwsi goście, powoli ruszamy z przygotowaniami do celebracji. W takiej atmosferze świąteczne odcinki serialu „Detektyw Murdoch” będą idealnym uzupełnieniem przedwigilijnej krzątaniny. Jakie atrakcje zapewnią nam William Murdoch, rezolutna doktor Julia Ogden oraz policjanci z komisariatu dowodzonego przez inspektora Brackenreida? Zgadliście! Będą to zagadki kryminalne, tajemnicze historie z dużą dozą humoru, dreszczyku i radosnej energii.

Cztery świąteczne odcinki w prezencie

Widzowie Epic Drama zobaczą cztery filmy. „Wesołych Świąt, detektywie Murdoch!” (tytuł oryginalny: „A Merry Murdoch Christmas” to oczywiście wątek kryminalny, ale także William Murdoch i Julia Ogden, którzy próbują mieć kameralne święta, z dala od zgiełku. Crabtree czy Brackenreid muszą stawić czoła samotności lub duchom przeszłości. Na szczęście detektyw Murdoch rozwiązuje zarówno problemy detektywistyczne, jak i te natury emocjonalnej.

„Detektyw Murdoch: pracowite święta” („Murdoch Mysteries: Home for the Holidays”) zabierze widzów na wycieczkę do Victorii i Brytyjskiej Kolumbii. Tam tajemnicze historie będą rozgrywać się na archeologicznym wykopalisku. Detektyw Murdoch będzie blisko pracował z rodziną, a Crabree i Higgins odkryją niebezpieczny sport – narty. Ten ostatni wątek zrobi Wam Święta!

Świąteczne odcinki to także „Detektyw Murdoch: Wśród nocnej ciszy…” („Murdoch Mysteries: Once Upon a Murdoch Christmas”) i „Krwawa wigilia” („The Night Before Christmas”). W tym pierwszym detektyw Murdoch i jego koledzy tropią bandytę, który okrada najbogatszych mieszkańców Toronto. W odcinku „Krwawa wigilia” bohaterowie trafiają do pozornie idyllicznego domku na wsi należącego do niedawno zmarłego producenta zabawek. Ktoś bardzo stara się, by sielanka zamieniła się w makabryczną historię. Krwawa wigilia nie ma jednak prawa mieć miejsca, gdy w pobliżu jest detektyw Murdoch!

Idealna rozrywka na Święta dla całej rodziny

Świąteczne odcinki serialu „Detektyw Murdoch” będą wspaniałą propozycją na seans w gronie najbliższych. Każdy z nich zawiera to, co szanująca się produkcja filmowa na Boże Narodzenie powinna zawierać: wartką akcję, intrygującą intrygę kryminalną, ale przede wszystkim mnóstwo ciepła i pozytywnych emocji. Jeśli zastanawiasz się, co obejrzeć dziś wieczorem i nudzą cię sztampowe produkcje świąteczne, oparte wyłącznie na wątkach romantycznych, świąteczne odcinki „Detektyw Murdoch” to najlepsza propozycja dla ciebie. W końcu William Murdoch jest już niczym oddany przyjaciel! Obejrzyj tylko w Epic Drama.


Autorka tekstu: Paulina Grabska